İskele olmadan yüksek irtifada çalışmak!

İskele olmadan yüksek irtifada çalışmak!

Alüminyum veya çelik, metal veya ahşap - bunlar bir iskelenin ana bileşenleridir. Bu yardımcı yapı koruyucu bir cihaz olarak kullanılır ve prensipte ulaşılması zor olan binalarda iş yapmaya yarar. Bu anlamda iskeleler çok iyi kullanılmaktadır. İşçileri düşmeye karşı korurlar ve yayaları düşen nesnelerden korurlar.

İskele konstrüksiyonları belirli avantajlar sunar

profesyonel fotoğraf kare-ve - işçiler


Müşterilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak, DIY mağazaları çok çeşitli iskele modelleri sunmaktadır: örneğin, iskele, iskele, merdiven iskele, mobil iskele ve çok daha fazlası.

İşte küçük iskele örneğidir:

Mobil model-of-iskelet-on-rulo

İskele sistemleri yaygın olarak kullanılmasına rağmen, bazı dezavantajları vardır. İlk olarak, yükseklik çalışmasında büyük esneklik garanti etmezler. Dahası, hizmetin fiyatını belirgin şekilde artırıyorlar. Ek olarak, iskele üretim tesislerinde bazı aksamalara neden olabilir. Yani, iskele kesinlikle bir yardımcı inşaat, ancak kusurları ile.

İskele hiçbir şekilde en iyi çözüm değildir

build-to-iskele

Mantıksal soru şu anda iskele için herhangi bir alternatif olup olmadığıdır. Büyük yüksekliklerde çalışma problemini daha akıllı bir şekilde çözmek mümkün mü? Cevap: kesinlikle evet! İskele ile çalışmak çok karmaşık ve rahatsız edici ise, iskele olmadan yapabilirsiniz!

İlk başta, bu çılgın bir fikir gibi geliyor. Ancak, ekipmansız yükseklikte uzmanlaşan insanlar olduğunu biliyor muydunuz? Basit ve karmaşık olmayan bir işlemle karakterize edilen ve ayrıca büyük esnekliği garanti eden özel bir teknik kullanırlar. En ilginç şey, sporcuların ve kurtarma ekiplerinin alp alanında teknolojiyi kullanmalarıdır. Aslında halat teknik yardımların bir kombinasyonudur. Sadece seçilmiş profesyoneller bunları kullanabilir ve bu sayede yüksek irtifada iskele yapmaz.

Tırmanma uzmanları, örneğin, ulaşılması zor olan şantiyelerde yıldırımdan korunma sistemi kurabilir veya inşaat onarımı ve montaj işlerini yapabilir. Bu arada, seçilen takımlar kule saatlerinde, kiliselerde veya anıtlarda yenileme çalışmaları yürütmektedir. Başka ne geliyor? Reklam panosunun boyutuna bakılmaksızın, yüksek binalarda ve zor erişime sahip binalarda serbest yüzen reklam alanının hızlı ve sorunsuz tasarımı. Yüksek irtifalarda cephe temizliği iskele olmadan yapılabilir. Üzerinde pigo-extremtechnik.de, iskele olmadan çatı işinin yürütülmesinin, profesyonel yükseklik çalışanları için olası bir görev olduğu hala gösterilmiştir.

Kaya tırmanışının özel halat ve güvenlik teknikleri iskele yapılmasına izin vermez. Bu, iyi bilinen yardımcı inşaat için akıllı bir alternatiftir ve mühendislik dünyasının sürekli gelişiminin bir kanıtıdır. Tekrar ve tekrar eski sorunlara yeni, yaratıcı ve etkili çözümlerle şaşırıyoruz. Gelecekte bizi bekleyenleri tahmin edebiliriz. Belki boylu çalışanlar yenilikçi kanatlar kullanacak? Bakalım ... :)

Geleneksel iskele yerine yeni modern teknikler

iskele-ile-merdiven


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

52 − = 48

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map