Klasyczny styl w stylu country

Klasyczny styl w stylu country

Dekorowanie i wyposażenie odgrywa ważną rolę w niemieckich gospodarstwach domowych. Według badań zleconych przez Messe Frankfurt Exhibition GmbH, instytucja jest wyrazem swojej indywidualności wśród 20 do 30-latków, podczas gdy starsze pokolenie koncentruje się na zrównoważeniu i naturalności. Dla wszystkich respondentów mieszkanie jest schronieniem i oazą relaksu. Wystrój wnętrza powinien dać im szansę na odosobnienie i wygodę. Co pasuje lepiej niż styl wiejskiego domu? Zwłaszcza z młodszym pokoleniem ten styl wyposażenia jest popularny.

Nowoczesny, ale wygodny

Styl wiejskiej rezydencji ponownie znajduje się w niemieckim krajobrazie. Badacze trendów mają proste wytłumaczenie tego: w dzisiejszym gorączkowym świecie ludzie pragną komfortu, wygody i relaksu. Obiekty o przezroczystych, sterylnych, zimnych i gładkich kształtach oraz o wysokiej funkcjonalności są zastępowane meblami, które oferują kombinacje z różnymi teksturami. Stare i nowe, retro i upcycling, wszystko jest dozwolone w stylu wiejskim.

Styl domu wiejskiego pochodzi z XVIII wieku. We wczesnych latach styl był głównie używany w Anglii do ustanawiania brytyjskich rezydencji, aby nadać im romantyczny charakter.

Stare drewniane meble zapewniają przytulność

klasycznym stylu country-drewniany-table


Drewno jako główny materiał

W wiejskim domu drewno jest najważniejszym materiałem. Daje poczucie przestrzeni i zapewnia przytulną atmosferę. Przydają się meble, które przypominają dawne czasy i przedmioty, które mają tradycyjne wzory i wzory retro, takie jak porcelanowe talerze o kwiecistych wzorach lub szyte na krzyż szydełkowane koce. Jednak drewno nie jest tak rustykalne jak kiedyś, ale jest lekkie i lekkie. Dekoratorzy wnętrz łączą drewniane meble z ceramiką i kamieniem oraz nowoczesne urządzenia z wiejskimi koszami z wikliny, zabytkowymi fotelami, nostalgicznymi wazonami kwiatowymi i wełnianymi dywanami. To tworzy doskonały styl vintage w wiejskim stylu.

Porcelanowy kubek na drewnianym stole, tak piękny może być wiejski nastrój.

klasycznym stylu country-piękna zastawa stołowa

Koncepcja domu na wsi jest przyziemna

Bliskość natury stanowi inspirację dla wiejskiego wnętrza. Zasadniczo styl domu wiejskiego powinien wyrażać przyziemność i wygodę. W przeciwieństwie do wcześniejszych czasów urządzenie może być jasne, dzięki czemu mieszkanie wygląda na lekkie i przestronne. Nie ma znaczenia, czy jakieś drewniane meble, takie jak antyczny kredens, są ciemne. Tylko, że nie powinni przejmować, w przeciwnym razie zamieniają pokój w ciemnym miejscu. Styl domu wiejskiego powinien nie tylko być kolorowy, ale zawierać podobne przedmioty. Na przykład ramka obrazu w tym samym kolorze pasuje do starej półki. Jeśli chcesz być w tym stylu, pamiętaj, że meble odzwierciedlają wiejskie życie, a meble i naturalne materiały powinny być wykonane.

Materiały w stylu country obejmują:

- drewno
- kamień
- ceramika
- porcelana
- Rattan
- korek
- dźwięk
- Bawełna
- skóra
- pościel

Świeże kwiaty i meble z jasnego drewna - idealny wiejski styl.

klasycznym stylu country-piękny-Tischdekoration

Wystrój wiejskiego domu jest staroświecki lub przynajmniej wygląda tak: Lepiej, nawet jeśli meble mają ślady użytkowania i szorstkie powierzchnie. Popularne są również wyblakłe krzesła i stoły. Jeśli chodzi o kolory, to nie meble wyznaczają kolorowe akcenty, ale akcesoria takie jak porcelana, bukiety, świeże gałęzie, wazony, konewki, klasyczne przybory ogrodowe i kuchenne lub figurki. Meble powinny mieć tylko blade naturalne kolory i delikatne pastelowe odcienie lub zachować oryginalny kolor drewna.

Kolory pasujące do stylu wiejskiej rezydencji:

- czerwony
- biały
- Niebieski
- odcienie metalu 

Porady dotyczące umeblowania w stylu wiejskiej rezydencji

Wystrój w stylu rustykalnym jest ekologiczny, trwały i zrównoważony. W Internecie istnieje wiele sposobów na zdobywanie mebli w tym stylu w przystępnej cenie.

Eksperci ds. Mieszkalnictwa radzą również, aby rozejrzeć się po sklepach z używanymi meblami i domach towarowych oraz przeszukać odpady wielkogabarytowe. Często są piękne przedmioty i materiały do ​​wyposażenia wiejskiego. Również na pchlim targu są znaleziska.

Podstawy, których nie można zabraknąć w urządzeniach w stylu country to:

- Wing Wing
- Porcelana z kwiatowym wzorem
- stara szafka kuchenna
- Konewka do cynkowania
- Sofa

Willa wciąż nie musi być zacumowana w określonym regionie lub kraju. Potrafi łączyć elementy francuskich domów wiejskich, domków brytyjskich i niemieckich gospodarstw rolnych. Również wystrój może różnić się między rustykalnym i masywnym lub tradycyjnym i zabytkowym. Każdy, kto jest bardziej zainteresowany tym wnętrzem, odkryje, że istnieje wiele różnych cech. Wyobraźnia nie zna granic, jeśli chodzi o projektowanie. Niezależnie od tego, czy jest to romantyczny, elegancki, rustykalny czy nostalgiczny, wszystko jest dozwolone w meblach z domku, o ile jest to naturalne i wygodne.

Elementy francuskiego domu wiejskiego.

klasycznym stylu country-creative-wewnątrz konstrukcja


Więc mieszkanie może zostać przekształcone w dom wiejski:

W jadalni przypomina duży stół wykonany z drewna olchowego, a dopasowany żyrandol z metalu zapewnia przytulną atmosferę. Sypialnię można ozdobić łóżkiem z baldachimem lub solidnym drewnianym łóżkiem wykonanym z ciemnego szlachetnego drewna. Dębowe deski nadają kuchni rustykalny i nostalgiczny wygląd. Odpowiedni aneks kuchenny w okleinie dębowej z frontonami w ramkach dopełnia stylu wiejskiej rezydencji. W badaniu stara półka na herbatę służy jako przydatne miejsce do przechowywania materiałów biurowych. Kamień i drewno zapewniają komfort w łazience i tworzą charakter wiejskiego domu. W salonie lampy z kwiecistymi wzorami tworzą romantyczny nastrój. Przytulny koc daje poczucie bezpieczeństwa.

Nowoczesny styl wiejskiego domu nie musi obejmować całego obiektu. Jeden lub dwa meble mogą już w pomieszczeniu stworzyć wiejską atmosferę, szczególnie w połączeniu z zabytkowymi akcesoriami. Istniejące obiekty można w dowolnym momencie rozciągnąć stylistycznie. Więcej pomysłów na dekorację w stylu wiejskim można znaleźć tutaj.

Zdjęcie 1: pixabay © Screamenteagle (CCO Public Domain)

Obraz 2: pixabay © PublicDomainArchive (CCO Public Domain)

Zdjęcie 3: pixabay © condesign (CCO Public Domain)

Obraz 4: pixabay © katjasv (CCO Public Domain)

Obraz 5: pixabay © LoboStudioHamburg (CCO Public Domain)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (10 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

71 − 69 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map