Cool DIY idėja: baldai, pagaminti iš automobilių detalių!

Cool DIY idėja: baldai, pagaminti iš automobilių detalių!

Nors moterys domisi grožiu ir mados, vyrai laiko savo laiką automobiliams. :) Šios transporto priemonės turi gilią prasmę ir sukelia sentimentalius jausmus vyriškosios lyties atstovuose. "Mano automobilis, tai aš". Vyrai mėgsta, kad jie yra susiję su savo vėsiu automobiliu, todėl praleidžia daug laiko rūpindami mašina. Tai sukuria beveik draugiškus santykius, todėl ypač sunku atsisakyti senojo ir nereikalingo automobilio. Tačiau yra būdas, kaip gerai išnaudoti automobilį net pasibaigus naudojimo laikui. Čia ateina staigmena: automobilines dalis galite paversti baldais!

Originalūs grožio baldai, pagaminti iš automobilių detalių!

stalas-baldai-nuo-automobilių pasidalijimo priėmimo


Šaltinis: Martin Schlund

Visiškai puiki idėja. Ar žinojote, kad Vokietijoje iš tikrųjų yra vyras, kuris profesionaliai dalyvauja automobilių baldų dizaino srityje? Martin Schlund, vienintelis automobilių baldų dizaineris, galintis gyventi Vokietijoje, savo karjerą pavertė savo aistru. Dabar jis gamina visų rūšių automobilių baldus: nuo lovų ir sofų iki objektų, tokių kaip lempos ir klaviatūros. Kas daro atskirus automobilio baldus ypatingus? Per visą dizainą! Kiekvienas dizainas yra unikalus. Automobilių baldai yra pastatyti pagal kliento pageidavimus, kad galų gale atitiktų buto pobūdį ir atspindėtų gyventojo asmenybę.

Čia yra puiki lova prie lovos:

patraukli auto baldų cool dizaino lentyna-on-the-lovų

Šaltinis: Martin Schlund

Dar įdomiau, galite rasti temą "DIY". Galite iš tikrųjų išbandyti mėgstamus daiktus iš senų automobilių dalių, tiesa? Savo e-knygoje Martin Schlund pateikia 5 savarankiškų instrukcijų atskiriems kūriniams, tokiems kaip butelių atidarytuvas, stūmoklio spinta ir šoninis stalas.

Sieninis laikrodis su unikalia išvaizda

Įdomios-savybės atitikimo-nuo automobilio pasidalijimo-Sieninis laikrodis

Šaltinis: Martin Schlund

Knygoje taip pat pateikiama išsami informacija apie automobilių baldus. Tai daro save su istorine fone ir filosofijos automobilio baldų dizainas, taip pat skirtingų tipų automobilių baldus. Šedevrai, kurie yra sukurti pertvarkymo proceso pabaigoje, yra tikri akisprendžiantys asmenys!

Tai iš tikrųjų yra stalas!

A-stalo ir automobilio pasidalijimo-made-labai-įdomu


Šaltinis: Martin Schlund

Visi šie mėginių paveikslai, kuriuos mes parodome straipsnyje, yra tik nedidelis rankų darbo baldų asortimentas. Daugelis kitų variantų yra įmanomi. Automobilio pavertimas baldais yra pagrįstas žmogaus kūrybiškumu. Ir žmogaus kūrybiškumui nėra ribų.

Keistas modelis iš stalo automobilių detalių:

patraukli auto baldas-stalo

Šaltinis: Martin Schlund

raktų lenta

raktų lenta-įdomus dizainas automobilių dalis OFF-

Šaltinis: Martin Schlund

Galiausiai norime suteikti jums šiek tiek patarimo. Net jei esate pasiryžęs įsigyti automobilio baldų gabalėlį, pirmiausia aptarkite idėją su savo žmona. :)

kreattives dizainas-by-spinta-made-Auto-akcinio

Šaltinis: Martin Schlund

šaltinis: Chastite.com

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (8 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

95 − 93 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map