Organizuokite puikią kostiumo vakarėlį

Organizuokite puikią kostiumo vakarėlį

Patraukli kostiumai, spalvingumas, šokiai ir nepaprasta nuotaika: tai atrodo kaip tikras maskuotojo kamuolys. Nepriklausomai nuo to, ar "Karnavalas", "Halloween", istorinis Venecijos karnavalas ar "Rio" karnavalas - tai tam tikru metu visada labai įdomus, kad atsiras nauja oda. Vaikai ir suaugę kasmet atgaivina senus kostiumų rutulių tradicijas, nes dalyviai tampa vis labiau įspūdingi ir partijos tampa vis grubesnės. Tai tikrai prisideda prie kostiumų įvairovės. Niekas neturėtų praleisti Super Mario, Trojos Helenos, Batmano ir Einšteino susitikimo.

Bet kodėl laukti ypatingos progos atgaivinti šias nepamirštamas emocijas? Kiekvieną eilinį vakarą galite lengvai paversti nepamirštamą įvykį. Organizuokite kostiumų vakarėlį patys, pasirinkite temą, pakvieskite draugų ir pažįstamų - maloniai nustebinsite jaudulį! Kiekvienais sezonais siūlomi kostiumai internete, todėl organizacija daug lengviau. Mes ištyrėme kažką jums ir radome tikrai gerą internetinę parduotuvę. Į "Costumekiste.com" rasite daug įvairių karnavalų kostiumų iš įvairių sričių. Turėtumėte tik nuspręsti, ar norite perkelti į viduramžius, pasakos ar galbūt ant piratų laivo.

Su vasaros atostogomis mes esame ideali vieta su kostiumu ir dekoravimu "jūrininkystės" tema. Su žiediniais viršūnes, kapitono švarkeliais ir jūrininko apykakle visi svečiai tampa jūreiviais. Pirate su šaukštu ir papūga ant peties neturėtų būti praleistas. Dekoratyviniai elementai paverčia erdvę į laivą: gelbėjimo plunksnus ir inkarus ant sienų, staltieses su vandens motyvais, kriauklių ir jūrų pėstininkų visur. Butelio romo ir jūros gėrybių papildo jūros atmosferą.

Kostiumai nepamirštamai vakarėliams

Organizuokite maskules, piratų kostiumą moterims, tamsiai raudoną sijoną ir baltuosius marškinius, piratų skrybėlę ir odines batus.


Jei norite sukurti linksmą ir šiek tiek nostalgišką atmosferą, suraskite retro vakarėlius. Populiariausi 70-ųjų, 80-ųjų ir 90-ųjų dainos ir retro slapyvardžiai užtikrina jūsų gerą nuotaiką visą naktį. Diskusijos ir aerobikos kostiumai leidžia visiems juoktis, hipis ir raitiniai kostiumai primena laukinę jaunystę. Neabejotinai kviečiami keturi ABBA nariai, Geri Halliwell, savo trumpoje Union Jack aprangoje ir Elvis Presley.

Karnavaliniai kostiumai yra hitai kiekvienoje vaikų partijoje. Merginos mėgsta paversti gražiais Disnėjaus princeses ir berniukus superherojais. Pasirinkdami kostiumus, žinoma, turėtumėte atsižvelgti į vaikų pageidavimus. Ypač populiari tarp mergaičių yra "Frozen Elsa" apranga - šviesiai mėlyna suknelė, dekoruota putojančiomis snaigėmis. Pelenės suknelė su daugybe tilo ir pūkinės rankovės yra labai populiarus. Būdų variantai taip pat yra daug. Klasikoje yra "Marvel kostiumai": "Supermenas kostiumas" su raumens įdėklais arba "Spiderman" kūno kostiumas.

Tikimės, kad šis straipsnis įkvėpė organizuoti unikalų vakarėlį. Dėl patarimų ir idėjų mes visada džiaugiamės galėdami padėti!

 

Šiek tiek ledo karalienė

Vaikų gimtadienio organizavimas, gražūs Disneito kostiumai, šviesiai mėlyna suknelė su snaigėmis, ledinė karalienė Elsa

Teminė vakarėlis "Kabaretas"

Teminiai organizuoti vakarėlį, tema

Super Mario kostiumas moterims

Motto organizuoti vakarėlį, kietas idėjas,


Superherojus visada atnaujina

Kostiumų vakarėlių planavimas ir organizavimas, puikios temos ir kostiumai vaikams ir suaugusiems

 

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 6

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map