Bale direkleri – mükemmelliğe giden yol

Bale direkleri – mükemmelliğe giden yol

Dünyanın her yerinde, kızlar daha sonra bale dansçıları olmayı hayal eden her gün doğarlar. Bu genellikle ebeveynlerinin veya büyükbabalarının isteği. İnanılmaz insanlar beklentilerini karşılamaya yatırım yaparlar. Her şey, elbette, kızın zihinsel hazırlık ile başlar. Konuşmadan önce her gün "dans", "şöhret", "incelik" ve elbette "balenin" gibi kelimeleri duyar. Daha sonra iddialı anneler giyim ile devam ediyor - Tutu, küçük prenseslerin günlük kıyafetinin bir parçası haline geliyor. Tabii ki, çoğu insan tatlı tots tarafından büyülendi. Onun yanında aldığı dikkatin çoğu zaman teşvik edici bir etkisi vardır. Böylece, bu aydınlıkta ne kadar güzel olacağını deneyimleyeceksiniz.

Rüya gerçek olduğunda

bale çubukları-on-the-way to-parlayan-aşama-bale'

Adım adım sahneye yaklaşıyorsunuz. Bu uzun ve çelişkili bir şekilde baştan bir bale bara ihtiyacınız var. Antrenman sırasında ustalaşan ilk enstrümanın rolünü oynar. Elbette diğer birçok spor ve dans stilleri için uygundur. Böyle bir direğin üzerinde, bir yandan gerebilirsiniz, diğer yandan, yeni teknikler ve adımlar uygulayabilirsiniz. Bale barı en iyi şekilde büyük bir aynaya eşlik eder. Bu şekilde, dansçılar hareketlerine ve pozisyonlarına yakından bakma ve onları düzeltme fırsatı bulurlar. Böyle bir aynaya ilişkin iyi şey, spor salonunun yanı sıra evde de yerleştirilebilmesidir.

Bale odasının lüks dekoru başarılara ilham veriyor ve motive ediyor

bale çubukları-stüdyo-set-ayna-ve-bale barı

Fit, sağlıklı ve esnek Ev - En üst düzeyde konfor sunan Özel Ballettstudio

bale çubukları-bale bar-to-ev-teçhizat

Bale bar ve aynalar geleceğin profesyonel dansçının kıyafetlerinin zorunlu öğeleridir. Bale barının özü dansçıların istikrarını ve dengesini sağlamaktır. Bu onları daha ileri gelişim için özellikle önemli olan güç ve tekniklere, yani kaslara ve esnekliğe uygun hale getirir. Bir bale çubuğu mutlaka duvarda olmamalıdır, ancak aynı zamanda mobil çubuklar veya pazarda zemin montajı için olanlar da vardır. Kaide bale direklerinin çoğunun çift pervanesi vardır. Bu çok kullanışlıdır çünkü egzersiz yapanlar genellikle farklı boyutlardadır. Bu cihazın bale dansında en önemli şey olduğunu söyleyebilirdiniz. Egzersiz sürecinin tüm aşamaları için buna ihtiyacınız var. Bale çubuğu, dansçı tarafından taklit edilerek performans ortaklığına hazırlanmasına yardımcı olur.

Azim, eğitim ve zorluklar - parlak bir aşamaya gelmek için hazırlanmanız gereken şey budur

bale çubukları-kalıcılık-aşk-bale dans bale-çubuk-ev-ya-in stüdyo

Kutup ve diğer bale ekipmanları, hemen hemen tüm diğer dans türleri ve spor salonları için idealdir. Herkes, aynanın önündeki her egzersizin ardından kasları konusunda hevesli olan fitness düşkünlerini bilir. Tabii ki, bu söylenecek olumlu bir şey çünkü çok çaba sarf ettiler. Bale barı, onun ve stüdyonun diğer tüm ziyaretçileri için kullanışlıdır. Burada, ağırlık antrenmanından sonra vücudun sonuçlarını ve esnekliğini korumak için belirli miktarda germe egzersizleri yapabilirsiniz.

Bale bar ve ayna - küçük spor salonunuz için akıllı cihaz

bale çubukları-bale bar-ayna-jimnastik-ev

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map