Ką reikėtų ieškoti renkantis gildijos kelnes?

Ką reikėtų ieškoti renkantis gildijos kelnes?

Terminas "gildijos" reiškia korporacijas, sukurtas viduramžiais miesto amatininkų. Jų tikslas buvo sujungti skirtingus amatininkus pagal jų profesijas. Tai taip pat turėtų paskatinti abipusę paramą ir jų bendrų interesų apsaugą. Laikui bėgant atsirado specifinių skirtingų gildijų požymiai, kurie skirtingai skiriasi ir jų emblemų bei gildijos apranga. Šiandien gildijas pakeičia gildijos (šiandien jie egzistuoja tik kai kuriuose regionuose), tačiau Vokietijoje yra daug žmonių, kurie vertina tradicijas. Tai viena iš priežasčių, kodėl gildijos drabužiai vis dar dėvimi.

Tradiciniai gildijos drabužiai

dvi juodos apsauginės liemenės - vyras su pirštinėmis - didėja kelnės ir juodos apsauginės liemenės

Reikėtų pažymėti, kad šio tipo drabužiai šiandien ne tik dėvimi. Tai taip pat idealus ypatingoms progoms, pavyzdžiui, vestuvių šventėms ir papildymams. Kadangi šiuolaikinių ir tuo pačiu metu tradicinių gildijos kelnių, marškinių, gildijos liemenių, džinsų ir tt įvairovė yra tikrai didelė. Tačiau nepamirškite, kad šiandienos gildijos apranga yra ne tik vyrų mados dalis. Yra moterų ir vaikų gildijos drabužiai - tai yra kažkas kiekvienam skoniui ir kiekvienam amžiui. Yra keletas aspektų, kuriuos reikia apsvarstyti renkantis šiuos drabužius.

Jei ieškote gildijos kelnių, turėtumėte turėti tam tikrų tikslių idėjų. Kaip minėta pirmiau, kiekvienam amatui skirtos skirtingos gildijos kelnės. Ar jums reikia dailidės kelnių? Tokiu atveju mes rekomenduojame pasirinkti gildijos kelnį iš medvilnės pagaminto strypelio (vadinamo Luis Trenkeriu). Galima sakyti, kad šis audinys iš tikrųjų yra klasikinis gildijos kelnių audinys. Priežastis yra ta, kad Trenkercordas yra kvėpuojantis. Su šia medžiaga žiemą neužšaldysite ir tuo pačiu metu vasarą turi aušinimo efektą. Todėl ji užtikrina naują jausmą visą dieną.

Trenkercordas yra klasikinis audinys, skirtas gildijos kelnaitėms

juodi drabužiai - batai ir juodos kelnės su kordu

Kaip minėta pirmiau, gildijos aprangos spalva rodo prekybą. Pavyzdžiui, dailidės kelnės būna juodo audinio. Tiesą sakant, ne tik juodosios gildijos kelnės, bet ir juodos gildijos liemenės dėvi žmonės, kurie siekia akmens ar medienos profesijos. Beige ir pilkos kelnės bei liemenės daugiausia dėvi žmonės, kurie specializuojasi dirbant su akmenimis. Mėlyna gildijos apranga skirta metalo apdirbimui. Tradicija reikalauja, kad akmens stiuardes dėvėtų alyvuogių rudos gildijos drabužius.

Šiuolaikinės gildijos kelnės kiekvienai progai

juodos, baltos ir pilkos šiuolaikinės augančios kelnės - gražus zunftbekleidungas

Mes taip pat rekomenduojame pažvelgti į zunftzeit.de svetainę - šis šeimos verslas siūlo labai gražius ir kokybiškus gildijos drabužius. Galite ne tik rasti nebrangių, bet ir tvirtų gildijų kelnių, gildijos liemenių, džinsų ir tt. Jei nesate tikri šie ekspertai, jie neturės klaidos, nes jie turi ilgametę patirtį projektavimo ir produktų kūrimo srityse. Šis šeimos verslas siūlo gildijos drabužius Vokietijoje ir būdingas ilgaamžiškumas. Zunftzeit.de rasite gildijos aprangą ne tik vyrams, bet ir moterims ir vaikams.

Dar yra keletas aspektų, kuriuos reikia apsvarstyti renkantis gildijos kelnes. Galima sakyti, kad yra trys pagrindiniai gildijos kelnių tipai:

  • Gildijos kelnės su perforu - jei įvertina seną amatų tradiciją, mes rekomenduojame gildijos kelnes su perforu. Šie kelnaitės yra tradiciniai ir labai geri. Šiame variante smūgis ne tik atrodo labai gražus - jis taip pat labai naudingas ir turi praktinę prasmę. Didžiausias šių kelnių privalumas yra tas, kad jie padengia batus. Tokiu būdu pjuvenos ir nešvarumai negali patekti į atitinkamo naudotojo batus.
  • Gildijos kelnės be perforatoriaus - jie atrodo labai gražiai ir suteikia lankstumo, atitinkančio visus jūsų poreikius.
  • Bermudai ir šortai - šie kelnės geriausiai tinka laisvalaikiui, kelionėms, šventėms ir šiltomis vasaros dienomis. Jie taip pat turi savo žavesį. Nepaisant to, mes rekomenduojame dėvėti ilgus kelnes dirbdami. Kadangi tik tokiu būdu jūsų kojos gali būti apsaugotos.

Tikimės, kad padėjome jums pasirinkti gildijos kelnes!

šiuolaikinis juodas bermudas - juodas zunftbekleidung - zunfthose

"Amatų, meno ir mokslo, viskas siekia savo gildijos; Aš vis dar žinau nemokamą meistriškumą, ji vadinama priežastimi. "- Wilhelm Müller 

Vyras su anklegown - marškinėliai, pirštinės ir pirštinės
 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (10 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

39 + = 46

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map