Duvarları süsle: hangi varyantlar var?

Duvarları süsle: hangi varyantlar var?

Herhangi bir güzel duvar tasarımı odayı rahat ve davetkar bir mekana dönüştürebilir. Duvarları ilginç hale getirmek için, elbette önceden bir arama yapmalısınız. Doğru seçim bilinçli seçimdir. Duvar dekorasyonu için farklı fikirler toplar ve artıları ve eksileri tartıyorsanız, kesinlikle sonuçtan memnun kalacaksınız.

Bu yönde birçok öneri var. Örneğin duvarları güzel duvar dövmeleriyle süsleyebilirsiniz. Bir başka ilginç varyant duvar kaplaması olabilir. Aynalar ve resimler gibi aksesuarlar bile deco dünyasında bir yer edinmiştir. Bazı konut sakinleri sadece duvarları boyamaya ve böylece evdeki rengi vurgulamaya karar verirler. Çok sayıda seçenek, elinizin altındaki ıstırabın yanına gider ... Bilgi ve kişisel tadı yardımınıza gelir. :) Bir bakışta farklı duvar süslemelerinin ana özellikleri. Kendi fikrinize hangi fikrin uyacağını unutmayın.

Etkili oda tasarımı için duvar dövmeleri

Duvarlar Dekorasyon-orijinal-fikirler-için-Duvar Çıkartması-in-mavi-room


Bir kural olarak, odayı özellikle yaratıcı ve sıra dışı bir şekilde dekore etmek veya odada bir aksan yaratmak isterseniz, duvar dövmelerine karar verebilirsiniz. En büyük avantajı, herhangi bir yaşam tarzına uyarlanabilmeleridir. Bir kreş veya yatak odasını dekore edip etmediğinize bağlı olarak, farklı motifleri ve tasarımları seçersiniz. Duvar çıkartmaları çeşitliliği, örneğin wandfolio.de'da gördüğünüz gibi, gerçekten büyüktür. Bir atasözüyorsanız, bir duvar çıkartması seçebilir ve odanızı kişisel ve yaratıcı yapabilirsiniz. Duvar dövmelerini çeşitli stillerde, boyutlarda ve renklerde bulacaksınız. Bu, oturma odasında istenen etkiyi elde etmeyi çok kolaylaştırır. Duvar dövmelerinin bir diğer avantajı, kendiniz yapabileceğiniz hızlı ve kolay kurulumdur.

Farklı duvar kaplama türleri

Duvarlar-ahşap duvar döşeme-büyük-oturma odası dekore edin

Duvar paneli, odayı vurgulamanın başka bir yoludur. Kurulum duvar dövmelerinde olduğu kadar kolay değildir ve daha fazla zaman alır. Duvar kaplamasında duvarı çok dikkatli seçmelisiniz - sadece bir duvar genellikle gizlenir. Buradaki yaşam tarzı önemli bir rol oynar, çünkü vurgulu duvar göz alıcıdır ve bu nedenle iç mekana mükemmel uyum sağlamalıdır. Döşeme tarzı, hangi duvar kaplamasının seçileceğine bağlıdır. Seçenekler çok:

  • Ahşap duvar kaplamaları
  • Taşlı duvar kaplaması
  • Ahşap, taş veya beton görünümlü duvar kaplaması
  • 3D duvar panelleri
  • Fotoğraf kağıdı ve daha fazlası.

Duvar panellerine veya yapısal duvarlara karar verirseniz, seçimi profesyonellerle tartışmanız tavsiye edilir. Aksi halde arıza tehlikesi ortaya çıkar.

Duvarları taze ve komik boyayın

Damızlık duvarlar ve mavi renkli duvar içinde konforlu bir yatak odası

Bazen en basit karar en iyisidir. Basit ve sofistike oda tasarımlarını sevmeyenler var. Rahat bir kanepe, yuva masasında birkaç çiçek ve yeni bir duvar boyası onlar için fazlasıyla yeterli. Bu duvarların sıkıcı görünmesi anlamına gelmez. Ama. Doğru rengi seçerseniz, duvar oturma odasında çok zarif bir arka plan haline gelebilir ve rahat atmosfere katkıda bulunabilir. Duvarları çok renkli boyayabilir ve duvar dövmesiyle süsleyebilirsiniz. Kişisel zevkinize bağlı olarak birçok kombinasyon mümkündür.

Duvarları boyamak için büyük bir meydan okuma olmamasına rağmen, akılda tutulması gereken bazı şeyler vardır. Tek başına yapsanız bile, nihai sonuç profesyonel görünmelidir. Bu birkaç yararlı ipucu gerektirir.

Güzel aksesuarlar ile duvar dekorasyonu

Duvarlar Dekorasyon-süper güzel-raf sistemi-den-odun


Ev aksesuarları her zaman moda. Odanın her köşesini güzelleştirebilirsiniz. Duvardayken, dikkati çeker ve her şeyi tamamlarlar. Bu anlamda, duvarları serin öğeler ve dekoratif öğelerle süslemek her zaman iyi bir fikirdir. İster mutlu fotoğraflar, yaratıcı resim çerçeveleri, ister kitaplar ya da vintage saatlerle ahşap raflar olsun - biraz hayal gücü ile duvar için uygun decoları bulabilirsin ... ya da neden kendin yapmıyorsun?

Duvar tasarımı hiç bir şekilde küçümsenemez, çünkü her ev dekorunda önemli bir rol oynar. Eğer zamanınızı alırsanız, duvar dekorasyonu için farklı fikirleri bir araya getirebilir ve bu şekilde eşsiz bir ev yaratabilirsiniz. Oturma odasında renkli duvarda çekici duvar dövmeleri, yatak odasında yatağın arkasında lüks taş duvar, koridordaki duvarda olağanüstü resimler ve kreşte 3D fotoğraf duvar kağıdı var mı? Sadece bir fikir gibi ... :) Biraz deneyin ve eviniz için doğru duvar dekorasyonunu yaratın!

Duvarlar Dekorasyon-yaratıcı-model oturma odası-ile-duvara çıkartma

Duvarlar Dekorasyon-yaratıcı-duvar fayans-süper güzel-oturma odası

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 88 = 97

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map