Neuschwanstein pilis: gyvenanti pasaka

Neuschwanstein pilis: gyvenanti pasaka

Pasukite savo dėmesį į pietų Vokietiją. Čia yra keistojo monarcho karalystė. Tai apie beprotišką karalių ir jo pasaką Neuschwanstein pilis.

Neuschwanstein pilis yra labiausiai žinomas, Liudviko II "(kai" proto Liudvikas "gennant) buvo išplėsta. Jis įsikūręs Bavarijos Alpėse. Statybų pradžia buvo 1869 m, tačiau jo pabaigos dar nėra pasiektas - dėl to, kad Luisas mirties 1886 metais Neuschwanstein pilis yra romantikos 19 a įsikūnijimas. Tai Pasakų imitacija viduramžių pilies, o gal ir toks jausmas, nes iš bokštų, o jo vietą įkvepia.

Skirtingai nuo kitų "Ludvig II" pilių, yra vidiniai vandens vamzdžiai, karštas vanduo ir automatinis tualetų savaiminis valymas. Viename iš kambarių buvo galima pamatyti pirmąjį telefoną Vokietijoje, kurį išrado Simensas. Visi kambariai yra gausiai dekoruoti ir sosto kambaryje yra pilnas Bizantijos architektūrinio turtingumo. Vienas iš labiausiai patrauklių kambarių - groto dirbtinai sukurta urvas su stalaktimais ir kriokliu, kuris buvo pastatytas kaip Wagnerio operos "Tannhäuser" apdaila.

Kai Louis buvo šešiolika, jo likimą lėmė ypatingas įvykis. Vasario 2, 1861 jis buvo dalyvauti operos "Lohengrin" Richard Wagner. Ši muzika papurtė jį, nes jis yra jo romantiškų svajonių įsikūnijimas ją pripažino. Nuo tos dienos jis tapo karštas gerbėjas Wagner. Kai Louis atėjo į sostą, buvo jo pirmoji komanda, kad vienas turėtų rasti Wagner ir pakviesti jį į Miuncheną. Jie susitiko gegužės 4, 1864 pirmą kartą ir jų susitikimas pasirodė esąs tikrai labai svarbus abiejų gyvenime. Vakare Wagnerio atsiuntė savo draugui (gydytojas pavadino bus) raštą, kad nuėjo, kaip šiuo būdu: "Jis (karalius) gailėtis labai ryškus, todėl kilnus, todėl emociškai ir įnoringas, ir aš bijau, tai, kad jo gyvenimą, į šį žiaurus pasaulis gali išnykti kaip smėlis ... "

Neuschwanstein pilis yra gerai žinoma turistams, nes pilis yra modeliuojama Disnešo filme "Miegančioji gražuolė", kaip ir šis.

pilis Neuschwanstein


Vieną dieną žiemą 1930 m. Amerikiečių džentelmenis su tankiais ūsais buvo į keistą misiją Pietų Bavarijoje. Europa buvo prieš karą, tačiau ji neturėjo nieko bendro su juo. Jo vardas buvo Walteris "Walt" Disney. Kaip ir bet kuris kitas pastatas, Neuschwanstein pilis sužadino vaikų ir jausmą, o kitiems, kurie kažkada tai pamatė. Jausmas, kuris ateina iš drąsių riterių ir mergaičių pasakojimų, kurie yra labai sunkūs. Kai šalia čia, Wolt Disney užfiksavo savo užrašą. Vėliau tapo jo visuomenės simboliu. Šiandien pilies kopija yra iš Paryžiaus į Hon Kongą, o tai yra Disneilendas.

pilis Neuschwanstein Disney1

Tačiau tikrasis karalius, kuris pastatė šią pilį, turėjo daug daugiau įspūdingos istorijos, nei bet kuris Disney filmas. "Crazy" karalius Liudvikas II buvo vienišas svajotojas, kuris gyveno jo nerealu pasaulyje. Dėl kelių pilių statymo jis netgi nebuvo bankroto ribos. Lygiai ir mažesniu mastu Ludwigas turėjo susidoroti su kryžiuočių stereotipais dėl tikslingumo, rimtumo ir finansinės atsakomybės.

Liudvikas pastatė daugybę pilių, tačiau Neuschwansteino pilis yra ne kaip kiti. Tai kaip viduramžių namų dizainas ir dizainas yra iš Šventojo Gralio mito. Jis daro ypatingą įspūdį turistams. Vadovai sako, kad tikintis, kažkada pavogė raktus. Kai atėjo naktis, jis pakilo ant pastolių, tačiau sujungė signalizacijos sistemą. Kai jis pradėjo dirbti iš darbuotojų, jis paprašė jų žiūrovams su karaliumi. "Mes neanalizavome visą pilį, bet mes žinome iš Schutzkammerno, kad Neuschwanstein pilis turi tamsią ir ne taip romantišką pusę", - aiškina vienas iš lyderių.

Štai puikus, nereali vieta, bet taip pat yra vienas iš Paradoxe- mozaika atstovauja Kristų į dangų, bet Priešingu smīnīgs aligatorius ... laikas čia kartais yra nuotraukos kai riteris ir kt

Ilgas koridorius veda į sosto kambarį - karališkąją sėdynę pilies širdyje. Visur yra didžioji arkados ir arkos, puoštos aukso spalvos lapais, krištolo sietais ir lubomis, kurios atrodo kaip dangus. Tai yra nuostabios raukšlės erdvė. Marmuriniai laiptai veda prie kvadrato, kuris buvo pritaikytas Louiso sostui, kuris niekada nebuvo baigtas. Kambario gale yra pergalingojo Šv. Jurgio paveikslas, o jo kairysis kampas - ketvirta karaliaus planuota pilis.

bet daug originalios idėjos iki Neuschwanstein pilis nėra supratau: kriokliai, kad srautas pagrindiniame laiptai ir geriausias Der garinė plaukioja mašina į aukso povo forma būtų skristi į dangų per visą provincijoje. Dėl Ludwig pasekėjų Neuschweinstein pilis yra neeilinio vaizduotės karaliaus realizavimas, bet opozicija yra nieko daugiau, nei ekrano negraži Geschmaks ir neįtikėtinai kraštutinumų.

Neuschwansteino pilies statyba

pilis Neuschwanstein Projekt1

pilis Neuschwanstein project2


pilis Neuschwanstein Project4

Neuschwanstein pilis iš išorės
pilis Neuschwanstein nuo-ne

pilis Neuschwanstein of-outside1

pilis Neuschwanstein of-außen2

pilis Neuschwanstein of-außen4

Neuschwanstein pilies kiemas

pilis Neuschwanstein viduje-apatinio kiemas

pilis Neuschwanstein viduje-žemesnio Vorplatz1

Neuschwanstein pilis iš vidaus

Tronio kambarys Neuschwansteino pilyje

pilis Neuschwanstein sosto kambarys

pilis Neuschwanstein Thronsaal1

pilis Neuschwanstein Thronsaal2

pilis Neuschwanstein Thronsaal3

pilis Neuschwanstein Thronsaal4

pilis Neuschwanstein Thronsaal5

pilis Neuschwanstein Thronsaal6

pilis Neuschwanstein Thronsaal7

pilis Neuschwanstein Thronsaal8

pilis Neuschwanstein Thronsaal9

pilis Neuschwanstein Thronsaal10

pilis Neuschwanstein Thronsaal11

pilis Neuschwanstein Thronsaal12

pilis Neuschwanstein Thronsaal13

pilis Neuschwanstein Thronsaal14

pilis Neuschwanstein Thronsaal15

Dainininko salė Neuschwanstein pilyje

pilis

pilis

pilis

pilis

pilis Neuschwanstein-the-dainer-hall4

 Neuschwanstein pilies virtuvė

pilis Neuschwanstein Virtuvė

pilis Neuschwanstein kitchen1

pilis Neuschwanstein Küche2

pilis Neuschwanstein Küche3

pilis Neuschwanstein Küche4

pilis Neuschwanstein Küche5

pilis Neuschwanstein Küche6

pilis Neuschwanstein Küche7

pilis Neuschwanstein kitchen8

Miegamasis

pilis Neuschwanstein, miegamasis

pilis Neuschwanstein the-Bedroom1

Pilies Neuschwanstein, bedrooms2-the-medžio drožyba

pilis Neuschwanstein the-Miegamieji: 3-of-Ausgus

pilis Neuschwanstein the-Miegamieji: 4

pilis Neuschwanstein Bedrooms5-the-nišą

Kiti kambariai Neuschwanstein pilyje

Persirengimo kambarys

pilis Neuschwanstein Persirengimo kambarys

pilis Neuschwanstein Ankleidezimmer1

Tyrimas

pilis Neuschwanstein Arbeitszimmer1

Svetainė

pilis Neuschwanstein, gyvenamasis kambarys

pilis Neuschwanstein the-Gyvenimas room1

pilis Neuschwanstein, gyvenamasis kambarys Gulbė

pilis Neuschwanstein, salonas Schwan1

Valgomasis kambarys

pilis Neuschwanstein Valgomasis

Namo koplyčia

pilis Neuschwanstein koplyčia

Vestibiulis

pilis Neuschwanstein prieangis

Koridoriai

pilis Neuschwanstein koridorius

pilis Neuschwanstein Korridor1

   pilis Neuschwanstein durų

Grotas ir žiemos sodas

pilis Neuschwanstein, Grotto

pilis Neuschwanstein the-Grotte1

pilis Neuschwanstein the-Grotte2

pilis Neuschwanstein the-Grotte3

pilis Neuschwanstein, Grotto konservatorija

Bet kas iš tikrųjų yra Neuschwansteino pilies drama? Iš jo matosi Alpės ežeras, kuriame Liudvikas išmoko plaukti, ir yra netoli Hohenschwangau pilies, kurią išplėtė jo tėvas. Ežero krantose yra aukšti pušys, virš kurių kalnai pakyla.

1886 m. Birželio 13 d. Ežere Starnberge Liudvikas II buvo nugriautas. Jam buvo tik keturiasdešimt metų. Jo mirties priežastis vis dar yra paslaptis, tačiau tai buvo labai palanki daugeliui žmonių Bavarijoje. Liudvikas švaistė daug pinigų pilių statybai, bet vis dar yra populiarus tarp žmonių Vokietijoje dėl jo indėlio į valstybės kultūrą.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 8 = 15

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map