Slimming App pre dobrý obrázok – 12 najlepších bezplatných nástrojov

Slimming App pre dobrý obrázok – 12 najlepších bezplatných nástrojov

Jar už prišiel, počasie sa stáva teplejšie a pomaly prichádza čas krátke sukne, šaty, tričká, šortky a ďalšie. V tomto kontexte sa čoraz častejšie pripomínajú sľuby, ktoré dal novým rokom. Častejšie je to, že od tohto roka urobíme viac športov a jesť zdravšie. O tri mesiace neskôr sa však takmer nezmenilo žiadne staré návyky. Nepríjemné, nie? Ale človek by nemal sám sklamať, ale pomaly sa priblížil k novému spôsobu života. Tu sú niektoré "pravidlá", ktoré treba zvážiť:

  • Úspešná strava začína už dnes, nie zajtra, ani pondelok!
  • "Lepšie neskoro ako nikdy" - bez ohľadu na to, či si z januára alebo marca zvyknete na nové rutiny - obaja sú lepšie ako nikdy

Pred a po strate hmotnosti s aplikáciou na zníženie hmotnosti - viditeľné výsledky

Aplikácia vám pomôže nájsť najlepšie tipy a nápady na to, ako schudnúť


Nikto nechce stráviť nespočetné množstvo dolárov, aby našiel najlepšieho trénera a fitness a výživový plán. Vďaka novým technológiám je teraz možné účinne schudnúť bez toho, aby ste za to platili. Aplikácie na zníženie hmotnosti sú revolučným vývojom a chceli by sme v tomto článku predstaviť špeciálny výber takýchto aplikácií. Aké sú najobľúbenejšie aplikácie na zníženie hmotnosti, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť požadovanú hmotnosť? Ďalej nájdete odpoveď k tejto aktuálnej otázke.

1. Môj tréner stravy - chudnutie

Môj tréner stravy je dokonalá aplikácia na zníženie hmotnosti pre tých, ktorým chýba motivácia a podpora. Je určený na pomoc ľuďom pri prekonávaní ich individuálnych mentálnych bariér. Týmto spôsobom si môžete vychutnať viditeľné výsledky a dlhodobé efekty. Nástroj sa vyznačuje širokým vizuálnym a informatívnym obsahom. Okrem toho získate veľa užitočných tipov, motivačných fotografií, diétnu knihu a povinnú súčasť každej takej aplikácie: kalkulačku. Alarm sa vždy signalizuje, keď sa odchýli od noriem. Môj tréner Diet tiež sleduje chudnutie - jednoduché a zábavné, správne!

Môžete si stiahnuť bezplatnú verziu pre Android alebo Apple.

Môj Diet Coach motivuje a vedie k spokojnosti

moja lahodná strava Milujem moju stravu kalkulačka kalórie kalkulačka

2. Strate ju 

Ztraťte to je aplikácia, ktorá pomáha dosiahnuť dlhodobé výsledky zdravým spôsobom. Ide o nástroj, ktorý dôsledne sleduje stanovené ciele a pomáha ich dosiahnuť - rovnako ako osobný tréner. Pravidelne predstavuje nové výzvy pre zaneprázdnených používateľov a prezentuje ich úspechy. Samozrejme, pomocou tejto aplikácie na zníženie hmotnosti môžete počítať s denným príjmom kalórií s absolútnou presnosťou a tiež sa pozrieť na rôzne cvičenia a zdravé recepty. Stále sa môžete pripojiť k iným aplikáciám. Takéto sú napr. RunKeeper a Nike +, ktoré naďalej vykonávajú denne.

Aplikácia je bezplatná a je dostupná pre Android a Apple.

Sledujte svoj vlastný pokrok, motiváciu a zábavu

Denný príjem kalórií počíta pomaranč obsahuje 31 kalórie stratu aplikácie zdarma

3. MyFitnessPal

MyFitnessPal je ďalšia populárna aplikácia na zníženie hmotnosti, ktorá je považovaná za jednu z najlepších kalórií. Aký je tento úspech? Databáza viac ako 4 milióny potravín a potravín je pre to dobrý dôvod, nie je to tak! Stačí zadať základné informácie, ako napríklad hmotnosť, výška, vek a cieľ MyFitnessPal automaticky vyvíja zodpovedajúci plán na chudnutie, ktorý zahŕňa diétu a niektoré cvičenia. K dispozícii je tiež mimoriadna príležitosť spojiť sa s inými používateľmi alebo priateľmi z Facebooku s cieľom získať ďalšiu pomoc a poradenstvo, výmenu informácií a porovnanie služieb. Túto aplikáciu by ste nemali váhať - týmto spôsobom môžete nájsť rovnováhu v živote a cítiť sa ako vhodná.

Je vhodný pre Apple i Android.

Aplikácia na zníženie hmotnosti vám môže zvýšiť dôveru

Aplikácie na výživné tréningové tipy, ktoré pomáhajú schudnúť, pripravte jedlo a vychutnajte si sami seba


4. PACT

Ak potrebujete dodatočnú motiváciu k zdravému jedlu, potom to je PACT najlepšie rozhodnutie. Môžete dokonca zarobiť peniaze vďaka tejto aplikácii. Ako to funguje? Koncept aplikácie je založený na myšlienke stávkovania. Noví používatelia by mali nastaviť a sledovať konkrétne ciele (napríklad počet týždenných tréningov alebo množstvo zeleniny, ktorú konzumujete týždenne). Jedinou podmienkou je, aby ste dali malú čiastku ako sľub. Dosiahnutie cieľov zaručuje zisk vo výške 0,30 až 5 EUR týždenne. Na druhej strane môže PACT odpočítajte príspevok zo sumy, ak ste počas týždňa nevykonali žiadne služby.

Tento nástroj je k dispozícii pre počítače Apple a Android.

Školenie a zarábaní peňazí je najlepší nápad na úspešnú stratu hmotnosti

zadarmo diéty aplikácie nápady na to, ako schudnúť bez trénera, ale s kalóriou aplikácie

5. Výhrevnosť

Ak sa vám páči matematika a počítanie, tento nástroj funguje najlepšie. kalorická je výborný kalorický pult. Ukazuje, ako vyzerá 200 kalórií vo forme rôznych potravín a potravín. Jeden sa pomocou aplikácie dozvie o rozdieloch medzi "dobrým" a "zlým" jedlom. Týmto spôsobom môžete urobiť najlepšie denné rozhodnutia pre vašu vyváženú stravu. Aplikácia zabezpečuje všetky potraviny v troch skupinách: červená, žltá a zelená. Áno, rovnako ako semafor! Sťahovanie tepla je skvelý nápad na kontrolu hmotnosti.

Nájdete ich v App Store.

Koľko kalórií obsahuje potraviny - objavíte šokujúce informácie pomocou kalorií

diéta app nápad broskýň koľko kalórií obsahuje večera 200 kalórií množstvo ovocia a zeleniny zdravej výživy

6. Fooducate

Strata hmotnosti pomocou cvičení a diéty sa môže premeniť na proces učenia. Fooducate je následným nástrojom a sprievodcom pre zdravší život. Poskytuje informácie o hlavných princípoch vyváženej stravy a prezentuje rôzne pohľady na túto tému Fooducate je to, že vysvetľuje, čo daný obsah štítkov presne znamená - informácie, ktoré môžu používatelia identifikovať príliš tvrdo. Musíte len odhaliť čiarový kód a aplikácia automaticky priradí popis produktu. Jeden je tiež informovaný o obsahu cukru, konzervačných látok a iných, vrátane.

Fooducate je k dispozícii v aplikácii App Store alebo Google Play.

Fooducate - predchádzajúce vedomosti a motivácia sú kľúčovými prvkami zdravého životného štýlu

Strata aplikácie zadarmo pomáha vyhnúť sa nadváhe, ktorá stratila vyváženú stravu a šport krásny spôsob života

Preskúmajte čiarový kód a dozviete sa viac o obsahu produktov

aplikácia na odobratie čiarových kódov a potom skontrolovať pomocou mobilného telefónu, čo označenie obsahuje a vybrať

7. 7 minútový tréning

Ďalšie aplikácie ponúkajú ďalšie skvelé možnosti pre zaneprázdnených ľudí, ktorí nemajú čas na návštevy telocvične 7 minútový tréning. Je revolučný, pretože zvyšuje výkon počas tréningu. Takže vidíte veľký pokrok v chudnutí na kratší čas - zasnený, alebo! Aplikácia naďalej slúži ako moderný osobný tréner a ponúka krátke tréningy, ktoré nevyžadujú žiadne špeciálne vybavenie. Stačí len 7 minút venovať každodennému životu tejto novej rutine a o 7 mesiacov neskôr by ste mali neuveriteľné výsledky!

Jeden nájde 7 minútový tréning v obchode App Store pre iPhone a v obchode Google Play pre Android.

"Prax je perfektná" - platí, že každý deň venujete 7 minút vlastnému zdraviu

Lose apps Krátke a efektívne školenia Daily Make svaly Fit Obrázok osem veľké nápad

8. Fit Google 

Google Fit je ďalšia bezplatná aplikácia, ktorá sa populárne používa na celom svete na registráciu a uchovávanie informácií o fyzickej aktivite. Jedinou podmienkou je, že by ste mali so svojím zariadením Android brať vždy so sebou. Nástroj môže byť stále s nástrojom Android Wear Smartwatch pripojiť. Okrem každodenných činností, ktoré sledujú Google Fit stále je to vývoj váhy a rovnováhy srdca. Cieľom č. 1 je, že sa pohybujete najmenej 60 minút denne - môže to byť celý rad aktivít: prechádzky, školenia v posilňovni alebo inde, lyžovanie, jazda na bicykli a iné.

Tento nástroj je určený len pre operačný systém Android.

Prenášať so sebou mobilný telefón, aby boli všetky parametre výcviku spoľahlivo uložené

Voľné diéty aplikácie majú vždy s vami mobilný telefón, pretože počíta kalórie a registruje kalóriu aktivity

9. Aplikácia iPhone Health App

Apple tiež ponúka bezplatnú aplikáciu iba pre vlastníkov iPhone. To vám umožní sledovať vašu vlastnú úroveň činnosti a pokrok. Ďalej je možné povedať, že aplikácia iPhone Health App vypočítal jeho kroky. Ak máte zariadenie iPhone 5S alebo akékoľvek iné moderné zariadenie, väčšina týchto informácií sa automaticky ukladá bez ďalších aplikácií alebo doplnkov pre fitness.

Aplikácia Health App je štandardne nainštalovaná v zariadeniach iPhone 8 a iPhone 9 a prinášate s ňou širokú škálu nových doplnkových služieb.

Úplný spánok je rovnako dôležitý ako cvičenie a vyvážená strava

Kalórie počítadlo aplikácie naraz spánku vyvážené výživové činnosti a relaxovať zapísať

10. Tréningový klub Nike +

Nie je nič lepšie ako šport v boji proti obezite. Ak neviete, kde nájsť tréningový program pre tento účel, potom náš tím odporúča Tréningový klub Nike +. Tento nástroj vám pomôže vybrať správny plán tréningu pre vás. Existuje viac ako 100 možných programov pre začiatočníkov, pokročilých a stredne pokročilých. Aplikáciu môžete použiť aj na tablete alebo televízore.

Táto aplikácia sa opäť nachádza v App Store alebo Google Play.

Krásne, nenápadné svaly sú súčasťou elegantnej postavy dnešnej ženy

kalórie kalkulačka aplikácie nike aplikácie pre chudnutie tréningu byť zamerané a motivované schudnúť a byť fit

Porovnaj športové úspechy aplikácie na zníženie hmotnosti s priateľmi 

použite nutričné ​​aplikácie a tréningový nástroj na stiahnutie a potom porovnajte výsledky s priateľmi

11. Runtastic 

Ak máte radi celkom športy a hlavne pokiaľ ide o beh, mali by ste určite túto aplikáciu runtastic Na stiahnutie. Týmto sa už môže merať vlastná aktivita a parametre, napr. Vzdialenosť, čas, tempo, spálené kalórie. Aplikácia ponúka mnoho funkcií pre ľudí, ktorí majú radi behanie, jogging, jazdu na bicykli alebo pešiu turistiku.

Ak chcete tento nástroj prevziať, navštívte službu Google Play alebo App Store.

Beh, jogging alebo prechádzka - s každou fyzickou aktivitou, Runtastic zaznamená výkon a parametre tréningu

kalórie počítadlo nápady aplikácie pre chudnutie a aktívny život aktívny život prináša radosť a potešenie

"V zdravom tele je zdravá myseľ"

Beh s náramkovým hodinkami parametre messt beží jogging kilometer pulz tempo postava fit udržať krásu

12. Noom tréner

Noom Coach Poskytuje vám možnosť nielen pokračovať v pokroku po fáze straty hmotnosti, ale tiež ukázať, ako dosiahnuť tento účinok zdravým spôsobom. Ak používate túto aplikáciu, máte sprievodcu osobného trénera, ktorý ho vedie na ceste k snovému postaveniu. Aplikáciu na zníženie hmotnosti môžete využívať len vtedy, ak vedie k dlhodobým výsledkom, obsahuje informatívne články, zaujímavé úlohy, súhrn činností a v prípade potreby pripomienky a podobne. ponúka. Skutočnou výhodou aplikácie je jej interaktívna povaha. V neposlednom rade, pôsobivé výsledky - 86% používateľov potvrdzuje, že dosiahli svoje ciele!

Jeden nájde Noom Coach v App Store pre iPhone a na Google Play pre Android.

Skvelý tréner a veľa motivácie sú vo vašom mobilnom telefóne

Bezplatne odpojte aplikáciu v službe Google Play alebo v obchode s aplikáciami, aby ste videli všetko čo najskôr a zobrazili výsledky

Aplikácia na chudnutie pre všetky zariadenia

Zníženie aplikácií pre všetky druhy zariadení má počítač laptop notebook mobilný telefón smartwatch náramkové hodinky

"Will" je kľúčové slovo k úspechu

Aplikácia funguje dobre iba vtedy, ak ste dostatočne motivovaní, aby ste mohli športovať a dobre sa stravovať

Ak sa chcete zmeniť, nič ho nemôže zastaviť. Vôľa a odhodlanosť sa javia byť najlepšou motiváciou, a napriek tomu sa častejšie otriasajú. V takýchto situáciách ide o podporu na zníženie hmotnosti. Jeden by mal stále myslieť na vlastné uspokojenie z úspechov a sebavedomia, ktoré človek pociťuje neskôr. Nezabudnite: Vyvážená výživa a pravidelné cvičenie by mali byť súčasťou každodenného života. Výsledkom je dlhodobý zmysel pre potešenie, lepší životný štýl a plnší život.

Aplikácia na zníženie hmotnosti niekedy poskytuje prekvapujúce informácie o jedle

Koľko kalórií má šalát ľadový šalát jeden a pol kila je len 200 kalórií kalórie počítadlo kalórií Counter

Doma, v parku alebo v posilňovni - môžete vyzerat dobre všade

Vypáliť kalórie prostredníctvom mnohých cvičení a školení online trénerov znižujúcich aplikácie pre bezplatné tipy pre aplikácie

Ak dôkladne zmeníte svoj spôsob života, mali by ste si uvedomiť, že to nie je ľahká úloha. Najlepšie je robiť takéto zmeny spolu s príbuznými alebo najlepšími priateľmi. To je dôvod, prečo nakoniec náš tím chce pripomenúť, že získate najlepšie výsledky z získania motivácie a podpory od blízkych!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map